odbierz kartę

Zamów Żeglarską Kartę Rabatową on-line lub odbierz ją osobiście.
Nota prawna  

Biuro Doradztwa Gospodarczego ACME dokłada należytych starań celem zapewnienia rzetelności i dokładności informacji zawartych w serwisie www.karta-rabatowa.pl. Wszelkie informacje publikowane w serwisie są prezentowane za zgodą osób uprawnionych. BDG ACME, opracowując zawartość serwisu, działa w granicach określonych przez przepisy prawa, a w szczególności prawa prasowego, kodeksu cywilnego i ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.


Biuro Doradztwa Gospodarczego ACME w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników Serwisu. Korzystanie z Serwisu nie wymaga przedstawiania przez Użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację.


Korzystanie z treści i mechanizmów udostępnionych w serwisie www.karta-rabatowa.pl odbywa się na odpowiedzialność użytkownika. Biuro Doradztwa Gospodarczego ACME, ani żaden inny podmiot / osoba nie ponoszą odpowiedzialności za błędy danych, ewentualną nieaktualność informacji zawartych w serwisie lub ich błędne wykorzystanie.


Prawa autorskie
Serwis www.karta-rabatowa.pl stanowi wyłączną własność firmy Biuro Doradztwa Gospodarczego ACME. Wszelkie prawa do serwisu i jego treści są zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie, publiczne odtwarzanie w całości lub we fragmentach jest zabronione. Cytowanie dozwolone jest tylko z podaniem źródła w postaci adresu: "Żeglarska Karta Rabatowa - www.karta-rabatowa.pl".


Projekt i wykonanie serwisu
Projekt serwisu www.karta-rabatowa.pl, elementów graficznych, układu merytorycznego i graficznego jest wyłączną własnością firmy Biuro Doradztwa Gospodarczego ACME. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub wykorzystywanie całości lub części prawnie zakazane.


Znaki firmowe/towarowe
Prezentowane znaki firmowe/towarowe są własnością odpowiednich podmiotów prawnych. Wszelkie inne znaki i nazwy użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.


 partnerzy
 programu

Copyright © 2006 BDG ACME. Wszelkie prawa zastrzeżone   Kontakt | Mapa serwisu | Nota prawna