odbierz kartę

Zamów Żeglarską Kartę Rabatową on-line lub odbierz ją osobiście.
Rejsy morskie  
Przybrzeżne rejsy turystyczne po szkierach i fiordach, oraz śródlądowe przejście Szwecjii Kanałem Gota i po ielkich jeziorach Wener, Wetter i Melaren.
Jonkoping-Jezioro Wetter-Kanał Gotta-szkiery Bałtyku-Norrkoping (Z Polski samolot lub prom, powrót samolotem)
Jacht:        Carter 30 - Niemir
Termin:     28.07 - 11.08.2008

CO ZABRAĆ:
paszport, sztormiak dwuczęściowy, śpiwór, sweter, kalosze, trampki lub tenisówki, strój kąpielowy, czapkę ciepłą i przeciwsłoneczną, krem z filtrem UV, latarkę.

Zbiórka załogi:

Przy przelocie lotniczym w hali odlotów dworca Warszawa - Okęcie na dwie godziny przed odlotem samolotu.
Przy dojeździe promem dzień przed rozpoczeciem rejsu w hallu głównym dworca PKP lub na terminalu promowym w Gdańsku (do Nynasahmn) o godz. 16.00 lub w Gdyni (do Karlskrony) o 19.00. W niektórych terminach jest też możliwość dojazdu samochodem z przedstawicielem AN z Warszawy. W Szwecji przejazd samochodem na miejsce zmiany załóg w Szwecji, zmiana załóg ok 12.00, po południu zaprowiantowanie, a wyjście w rejs wieczorem lub następnego dnia rano.
Na zakończenie rejsów w Szwecji wyokrętowanie i przejazd na prom w dniu zakończeni rejsu a następnego dnia rano powrót do Polski (Gdańsk lub Gdynia). W niektórych terminach możliwy przejazd samochodem AN z Trójmiasta do Warszawy.

Szkolenie-Certyfikaty AN i międzynarodowy ISSA:

Chętni mogą w cenie rejsu przejść szkolenie teoretyczne i praktyczne na certyfikaty kompetencji AN dostosowane do posiadanych umiejętności i uprawnień na jednym z 3 poziomów: kompetentnego załoganta, oficera wachtowego i skippera. Można też uzyskać na podstawie opinii kapitana międzynarodowy patent ISSA (dopłata 350 zł za egzamin i wystawienie patentu).

Jacht:

Carter 30 - Niemir
9,6 m. długości, slup 36m2 żagla, silnik 30 KM, 6-osobowy zadbany i komfortowo wyposażony: radar, 2 GPS, echosonda, log, lodówka samoster, wiatromierz, generator wiatrowy, tratwa ratunkowa,ponton z silnikiem. Kapitan: zazwyczaj Jacek Lipiński (armator jachtu)
więcej o jachcie
 


Cena standardowa: 1 570,00 zł.Poza ceną zrzutka na wyżywienie i opłaty portowe na ręce kapitana 25 PLN lub 70 SEK dziennie oraz dojazd (samolot lub prom). Przy dojeździe promem w cenie dojazd z promu na miejsce zmiany załóg w Szwecji i z powrotem. Poza tym w cenie wszystko: kojowe, kapitan, ubezpieczenia, paliwo. Zasady rozliczeń: przy zapisaniu zaliczki 400 zł za rejs i 300 zł za opłaty promowe lub samolot, a reszta najpóźniej na 3 tygodnie przed rejsem.
 
W kontaktach z organizatorem prosimy o powoływanie się na serwis www.karta-rabatowa.pl
 
 
Dane firmy:
 partnerzy
 programu


Academia Nautica
ul. Lentza 35
02-956 Warszawa
tel. 022 651 90 35

Agencja Żeglarska KUBRYK
ul. Stanisławowska 7/45
03-832 Warszawa
tel. 0 22 810 00 42


Copyright © 2006 BDG ACME. Wszelkie prawa zastrzeżone   Kontakt | Mapa serwisu | Nota prawna