odbierz kartę

Zamów Żeglarską Kartę Rabatową on-line lub odbierz ją osobiście.
Rejsy morskie  
04S - Rejs stażowo-szkoleniowy na Bałtyku
Gdańsk - Bornholm lub Olandia lub Kłajpeda i Lipaja - Gdańsk
Jacht:        Gib Sea 442 - s/y Sunny
Termin:     10.05 - 17.05.2008

Ze względu na to, iż rejs trwa tydzień nie ma sensu z góry ustalać jego trasy. Mogłoby się bowiem zdarzyć, że przy wcześniej zaplanowanej trasie np. na Bornholm napotkalibyśmy silne zachodnie wiatry i ... po dwudniowej ciężkiej halsówce, zmęczeni wylądowalibyśmy w Ustce... Gdy w tym samym czasie mielibyśmy wspaniałe warunki do żeglugi na Olandię czy do Lipaji.

Zatem na tym rejsie trasę, w dzień wypłynięcia, wybierze kapitan po uwzględnieniu długoterminowych prognoz pogody i życzeń załogi.

A możliwości do wyboru jest naprawdę sporo! Możemy popłynąć na zachód wzdłuż polskiego wybrzeża zahaczając kolejno o nasze porty: Hel, Władysławowo, Łebę, Ustkę, Kołobrzeg, a może i dalej. Możemy odwiedzić któryś z uroczych porcików wschodniego Bornholmu: Nexo, Svaneke, Gudhjem, Tejn, Allinge czy Sandvig. Jeżeli wybierzemy kierunek północny do dyspozycji mamy porty Olandii i Kalmarsundu: np. Kalmar, Gronhogen, Degerhamn, Borgholm lub południowej Szwecji: Karlskronę, Karlshamn, Ahus, Simrishamn itp. Opcja \"wschodnia\" pozostawia nam do wyboru litewską Kłajpedę i łotewską Lipaję - wspaniałe, niedoceniane porty.

Jest zatem w czym wybierać i gdzie żeglować!

Staż morski na stopnie PZŻ i szkolenie na patent ISSA

W trakcie rejsu, dla chętnych, przeprowadzone zostanie szkolenie na międzynarodowy patent żeglarski ISSA Level 1. Zainteresowane osoby będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez kapitana. Każda osoba, która zda egzamin, może otrzymać patent ISSA, który uprawnia do swobodnego żeglowania po wodach większości krajów na świecie, bez żadnych ograniczeń. Szkolenie i egzamin wliczone są w cenę rejsu!

Rejs zalicza się również do stażu morskiego na wyższe stopnie żeglarskie, w tym na sternika jachtowego. Po rejsie każdy otrzymuje opinię z rejsu morskiego, akceptowaną przez PZŻ.

Ufaj tylko solidnym organizatorom rejsów

Kubryk istnieje na polskim rynku żeglarskim od 7 lat. W tym czasie przez nasze pokłady przeszły tysiące osób. Zadowoleni Klienci to nasza najlepsza rekomendacja.

Jesteśmy zarejestrowanym organizatorem turystyki, posiadamy ubezpieczenie OC, dysponujemy sprawdzoną flotą zachodnich jachtów i doskonałą kadrą.

Jacht:

Gib Sea 442 - s/y Sunny
Jacht Sunny – typu GibSea 442 - to duża, bezpieczna i wygodna jednostka ze znanej francuskiej stoczni. Długość 13,70 m i szerokość 4,05 m, pozwalają zmieścić pod pokładem cztery dwuosobowe kabiny, obszerną mesę z dwoma pełnowymiarowymi kojami, trzy kabiny sanitarne, kambuz i nawigacyjną....
więcej o jachcie
 


Cena standardowa: 1 285,00 zł.W podaną cenę wliczone są absolutnie wszystkie koszty rejsu (jacht, kapitan, wyżywienie, ubezpieczenie, opłaty portowe, paliwo itp.). Przedpłata gwarantująca miejsce na rejsie wynosi 485,- PLN. Reszta opłaty jest płatna w dwóch ratach po 400,- PLN każda, w ustalonych z Uczestnikiem terminach.
 
W kontaktach z organizatorem prosimy o powoływanie się na serwis www.karta-rabatowa.pl
 
 
Dane firmy:
 partnerzy
 programu


Academia Nautica
ul. Lentza 35
02-956 Warszawa
tel. 022 651 90 35

Agencja Żeglarska KUBRYK
ul. Stanisławowska 7/45
03-832 Warszawa
tel. 0 22 810 00 42


Copyright © 2006 BDG ACME. Wszelkie prawa zastrzeżone   Kontakt | Mapa serwisu | Nota prawna