odbierz kartę

Zamów Żeglarską Kartę Rabatową on-line lub odbierz ją osobiście.
Rejsy morskie  
14J - Dwutygodniowy rejs stażowo-szkoleniowy na Bałtyku
Gdańsk - Kłajpeda - Visby - Kalmar - Karlskrona - Bornholm - Świnoujście
Jacht:        Gib Sea 442 - s/y Jumbo
Termin:     09.08 - 23.08.2008

Po wypłynięciu z Gdańska pozostawiamy za rufą Zatokę Gdańską i kierujemy się ku litewskiej Kłajpedzie. To prawie doba żeglugi. Warto tutaj odwiedzić ciekawe akwarium morskie. Teraz czeka nas dłuższa żegluga na północ, ku brzegom Gotlandii. Tu odwiedzimy stolicę wyspy – Visby. Miasteczko wyglądające jakby ktoś przeniósł je wprost ze średniowiecza.

Po krótkim odpoczynku i zwiedzaniu skierujemy się w stronę Kalmarsundu. To cieśnina między Szwecją a Olandią. Jest tu mnóstwo marin i porcików. Największym jest Kalmar, który planujemy odwiedzić, bo naprawdę warto. Po relaksującej wizycie w tutejszej saunie będziemy gotowi, aby pożeglować w stronę Karlskrony, do której wpływa się torem wodnym wiodącym wśród licznych wysepek i skał. To przedsmak szkierów Sztokholmu lub Alandów i doskonała okazja do treningu z nawigacji. Tutaj obowiązkowa jest wizyta w bogatym muzeum morskim.

Dalej planujemy odwiedzić urocze porciki Bornholmu. Dookoła tej wyspy można żeglować choćby dwa tygodnie. My odwiedzimy jeden, może dwa, aby nabrać pewności, że koniecznie trzeba tu jeszcze wrócić w kolejnym rejsie. Ostatni etap wiedzie z Bornholmu do Świnoujścia. Tutaj, w marinie północnej, zakończymy rejs.

Staż morski na stopnie PZŻ i szkolenie na patent ISSA

W trakcie rejsu, dla chętnych, przeprowadzone zostanie szkolenie na międzynarodowy patent żeglarski ISSA Level 1. Zainteresowane osoby będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez kapitana. Każda osoba, która zda egzamin, może otrzymać patent ISSA, który uprawnia do swobodnego żeglowania po wodach większości krajów na świecie, bez żadnych ograniczeń. Szkolenie i egzamin wliczone są w cenę rejsu!

Rejs zalicza się również do stażu morskiego na wyższe stopnie żeglarskie, w tym na sternika jachtowego. Po rejsie każdy otrzymuje opinię z rejsu morskiego, akceptowaną przez PZŻ.

Ufaj tylko solidnym organizatorom rejsów

Kubryk istnieje na polskim rynku żeglarskim od 7 lat. W tym czasie przez nasze pokłady przeszły tysiące osób. Zadowoleni Klienci to nasza najlepsza rekomendacja.

Jesteśmy zarejestrowanym organizatorem turystyki, posiadamy ubezpieczenie OC, dysponujemy sprawdzoną flotą zachodnich jachtów i doskonałą kadrą.

Jacht:

Gib Sea 442 - s/y Jumbo
Jacht Jumbo – typu GibSea 442 - to duża, bezpieczna i wygodna jednostka ze znanej francuskiej stoczni. Długość 13,70 m i szerokość 4,05 m, pozwalają zmieścić pod pokładem cztery dwuosobowe kabiny, obszerną mesę z dwoma pełnowymiarowymi kojami, trzy kabiny sanitarne, kambuz i nawigacyjną....
więcej o jachcie
 


Cena standardowa: 2 685,00 zł.W podaną cenę wliczone są absolutnie wszystkie koszty rejsu (jacht, kapitan, wyżywienie, ubezpieczenie, opłaty portowe, paliwo itp.). Przedpłata gwarantująca miejsce na rejsie wynosi 985,- PLN. Reszta opłaty jest płatna w dwóch ratach po 850,- PLN każda, w ustalonych z Uczestnikiem terminach.
 
W kontaktach z organizatorem prosimy o powoływanie się na serwis www.karta-rabatowa.pl
 
 
Dane firmy:
 partnerzy
 programu


Academia Nautica
ul. Lentza 35
02-956 Warszawa
tel. 022 651 90 35

Agencja Żeglarska KUBRYK
ul. Stanisławowska 7/45
03-832 Warszawa
tel. 0 22 810 00 42


Copyright © 2006 BDG ACME. Wszelkie prawa zastrzeżone   Kontakt | Mapa serwisu | Nota prawna