odbierz kartę

Zamów Żeglarską Kartę Rabatową on-line lub odbierz ją osobiście.
Rejsy morskie  
04J - Rejs stażowo-szkoleniowy na Bałtyku
Świnoujście - Sassnitz - Kopenhaga - Bornholm - Świnoujście
Jacht:        Gib Sea 442 - s/y Jumbo
Termin:     10.05 - 17.05.2008

Osiem dni to czas w sam raz na rejs po najciekawszych zakątkach zachodniego Bałtyku. To czas, w którym można wiele nauczyć się od kapitana, aktywnie odpocząć od lądowego życia i odwiedzić ciekawe miejsca, do których zwykłemu turyście dotrzeć jest bardzo ciężko.

W trakcie ponad tygodniowego żeglowania można zawinąć do Sassnitz – uroczego kurortu na wyspie Rugia. Wycieczka na wapienne klify o wysokości ponad stu metrów jest tutaj obowiązkowa. Po dobie płynięcia przez otwarte morze, możemy wpłynąć do Kopenhagi. Sund to doskonały akwen na naukę nawigacji. Spory ruch statków, dużo znaków nawigacyjnych, latarnie morskie, ruty – to lepsze niż najlepsza książka.

W drodze powrotnej możemy przepłynąć przez kanał Falsterbo i skierować się wprost na Bornholm. Ta przepiękna wyspa z powodzeniem stanowić może samodzielny cel rejsu. My odwiedzimy jeden, może dwa porciki – aby upewnić się, że tutaj trzeba przypłynąć w kolejny rejs, na dłużej.

Powyżej przedstawiony został tylko jeden z wielu możliwych wariantów trasy. W zależności od pogody i oczekiwań załogi, możemy na przykład ominąć Bornholm i popłynąć na wyspę Mon, do portu Klintholm. Możliwości jest na prawdę mnóstwo.

Jest zatem w czym wybierać i gdzie żeglować!

Staż morski na stopnie PZŻ i szkolenie na patent ISSA

W trakcie rejsu, dla chętnych, przeprowadzone zostanie szkolenie na międzynarodowy patent żeglarski ISSA Level 1. Zainteresowane osoby będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez kapitana. Każda osoba, która zda egzamin, może otrzymać patent ISSA, który uprawnia do swobodnego żeglowania po wodach większości krajów na świecie, bez żadnych ograniczeń. Szkolenie i egzamin wliczone są w cenę rejsu!

Rejs zalicza się również do stażu morskiego na wyższe stopnie żeglarskie, w tym na sternika jachtowego. Po rejsie każdy otrzymuje opinię z rejsu morskiego, akceptowaną przez PZŻ.

Ufaj tylko solidnym organizatorom rejsów

Kubryk istnieje na polskim rynku żeglarskim od 7 lat. W tym czasie przez nasze pokłady przeszły tysiące osób. Zadowoleni Klienci to nasza najlepsza rekomendacja.

Jesteśmy zarejestrowanym organizatorem turystyki, posiadamy ubezpieczenie OC, dysponujemy sprawdzoną flotą zachodnich jachtów i doskonałą kadrą.

Jacht:

Gib Sea 442 - s/y Jumbo
Jacht Jumbo – typu GibSea 442 - to duża, bezpieczna i wygodna jednostka ze znanej francuskiej stoczni. Długość 13,70 m i szerokość 4,05 m, pozwalają zmieścić pod pokładem cztery dwuosobowe kabiny, obszerną mesę z dwoma pełnowymiarowymi kojami, trzy kabiny sanitarne, kambuz i nawigacyjną....
więcej o jachcie
 


Cena standardowa: 1 285,00 zł.W podaną cenę wliczone są absolutnie wszystkie koszty rejsu (jacht, kapitan, wyżywienie, ubezpieczenie, opłaty portowe, paliwo itp.). Przedpłata gwarantująca miejsce na rejsie wynosi 485,- PLN. Reszta opłaty jest płatna w dwóch ratach po 400,- PLN każda, w ustalonych z Uczestnikiem terminach.
 
W kontaktach z organizatorem prosimy o powoływanie się na serwis www.karta-rabatowa.pl
 
 
Dane firmy:
 partnerzy
 programu


Academia Nautica
ul. Lentza 35
02-956 Warszawa
tel. 022 651 90 35

Agencja Żeglarska KUBRYK
ul. Stanisławowska 7/45
03-832 Warszawa
tel. 0 22 810 00 42


Copyright © 2006 BDG ACME. Wszelkie prawa zastrzeżone   Kontakt | Mapa serwisu | Nota prawna