Wspaniała zabawa szczególnie dla rodziców, którym codzienne obowiązki nie pozwalają spędzać zbyt wiele czasu ze swoimi pociechami. Można się wybrać całą rodziną lub tylko jej częścią (np. 1+1, 1+2, 2+1, 2+2, 3+2, 2+3). Jacht prowadzi wykwalifikowany instruktor i dlatego uczestnikom nie stawiamy żadnych wymagań dotyczących umiejętności żeglarskich. Rejs pozwala na zdobycie lub udoskonalenie umiejętności obsługi jachtu żaglowego (dla chętnych możliwość odbycia szkolenia na patent żeglarza jachtowego). Impreza gwarantuje poznanie uroków pojezierza mazurskiego, niepowtarzalną atmosferę portów i zadzierzgnięcie nowych znajomości i przyjaźni. Wykwalifikowana kadra oraz dobry sprzęt są gwarancją wspaniałych wakacji. Cena zawiera: - zakwaterowanie,
-
opiekę kadry instruktorskiej,
-
ubezpieczenie,
-
dla chętnych realizację programu szkolenia (uwzględniając warunki atmosferyczne).
Cena nie zawiera: - transportu,
-
opłat za prysznice, WC i ładowanie telefonów komórkowych w portach lub na przystaniach.
-
Kosztów wyżywienia całej załogi, paliwa i opłat za postoje w portach. Są one pokrywane za wspólnej kasy jachtu i wynoszą po około 250 zł od każdego uczestnika - płatne w dniu przyjazdu do kierownika jachtu.
-
Opłat za egzamin (200 zł) i wystawienie patentu żeglarskiego (50 zł) - ceny egzaminu i patentu dla uczniów i studentów do 26 lat z 50% zniżką.
-
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.
Ważne informacje: - Zakwaterowanie: jachty kabinowe wysokiej klasy typu Sasanka 660 lub podobne. Miejsce zaokrętowania i wyokrętowania: Ruciane-Nid.
-
Wyżywienie: posiłki przygotowywane w kuchni jachtowej siłami załogi pod nadzorem instruktora z produktów zakupionych ze wspólnej kasy jachtowej.
-
Program: Rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich.
-
ATRAKCJE: Park Wodny "Tropicana" w Mikołajkach, Zwiedzanie stacji Polskiej Akademii Nauk i rezerwatów dzikich koni, Twierdzy Boyen w Giżycku, Zamku Krzyżackiego w Rynie, Leśniczówki Pranie, Zwiedzanie bunkrów poniemieckich i śluzy na starym kanale przy j. Przystań, oraz wiele innych. Uczestnicy odwiedzają mazurskie porty: Ruciane, Mikołajki, Ryn, Giżycko i inne. Poznajemy zasady bezpieczeństwa zachowania się na jachcie, obsługę jachtu oraz umiejętności pracy w zespole. W części szkoleniowej, praktyczne i teoretyczne szkolenie na stopień żaglarza jachtowego zakończone egzaminem zgodnie z programem szkolenia PZŻ.
-
Ubezpieczenie: NNW.
-
Transport: własny lub za dopłatą, z Warszawy i z większych miast Polski.
-
Co zabrać: ubranie przeciwdeszczowe (sztormiak, kurtka i spodnie), śpiwór, kalosze, trampki lub tenisówki, strój kąpielowy, nakrycie głowy, krem z filtrem, latarkę. Dla szkolących się podręcznik szkoleniowy "Żeglarz jachtowy" A. Kolaszewski, P. Świdwiński. Rzeczy spakowane w miękką torbę podróżną. Dokumenty, pieniądze na opłaty za egzamin i patent + zdjęcie do patentu.
-
Wymagania egzaminacyjne: zgoda lekarza na uprawianie żeglarstwa (na specjalnym druku), znajomość własnego numeru PESEL, wniesienie opłaty za egzamin. Po egzaminie wniesienie opłaty za wydanie patentu + zdjęcie do patentu.
Cena standardowa: 1 000,00 zł.
|